Tuesday, 3 March 2015

FW through the Street style

Krásné ráno,
vzhledem k probíhajícím fashion weeků jsem se rozhodla zaměřit na outfity, které mě oslovily.
Co na ně říkáte vy?

Xx
K.


Good morning,
fashion weeks are almost over, so I decided to make street style post. What do you think about the FW's street style this spring?

Xx
K.

Aimee ze Song of Style zvolila pro jeden z NYFW dnů maxi kabát z Max Mara, který patří její mamince (zmiňuje se o tom v postu) . Pro mě je to jeden z TOP outfitů!

''Meg Legs'' ze Styled avenue zvolila outfit ve světlých barvách, což se mi osobně moc líbí. Opravdu trefa do černého ... no nebo snad do bílého?

Danielle z WeWoreWhat, má oblíbenkyně ... čekala jsem, jaké outfity zvolí a jako vždy ... nezklamala! 

Tamara z The Glam and Glitter mě hodně překvapila. Ti, kdo jí znáte, víte, že její outfity jsou vždy velmi ''dívčí'', tudíž mě tímhle pánským stylingem opravdu zvedla ze židle ... Well Done!
A jako poslední tady mám Chiaru z The Blonde Salad. Jelikož její blog tolik nesleduju, na tenhle outfit jsem narazila opravdu až při dohledávání outfitů. Na jejím outfitu mě baví jak je ''obyčejný''. Dokázala bych si to představit na normální nošení, ale v podání Chiary je to skvělé i na FW. 

Až teď na konci jsem si uvědomila, že jsem vybrala všechny outfity z NYFW, což nebyl záměr. I na ostatních týdnech mody byly (a v Paříži jistě budou) také krásné outfity, ale tyhle jsou prostě TOP5. :)

6 comments:

 1. Wow, úžas! Hlavne ten druhý ma zaujal, krása naozaj :-) Keby bolo aj u nás niečo takéto na uliciach vidieť!
  http://stylebymyself.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 2. Nadherny treti a posledni outfit, moc jim to slusi.

  www.dendyss.blogspot.cz

  ReplyDelete
 3. Už teď se nemůžu dočkat co předvedou v Paříži.

  ReplyDelete
 4. tak toto je super výber, všetky sú úžasné!
  ľúbezná

  ReplyDelete