Wednesday, 9 March 2016

GREY PANTS

Krásné ráno,
přesně jak jsem předpokládala - z prázdnin jsem přijela nejen přejedená ale i s novým kouskem do šatníku ... nakonec jsem si nenechala ušít klasické široké nohavice, ale nechala je trošku zúžit a  tady už můžete vidět výsledek. Vím, že takových kalhot je teď všude plno, ale tím že mi je ušila babička, mají pro mně o něco vyšší cenu. Jsem z nic nadšená - hned co jsem je poprvé oblékla, téměř za necelou minutu jsem už psala babičce že je budu nutně potřebovat ještě v jiné barvě! 
Už v průběhu výroby jsem přemýšlela nad kombinacemi do kterých tyhle kalhoty zakomponuji a tady je jedna z nich - taková ta moje klasika - klasický basic top s koženou bundičkou a converse. 
Xx
C.

Good morning everyone,
as I expected - I came back from holidays overate and with these new pants, what my granny made and which I absolutely adore! At first I thought that I'll want classic wide pants (as I told you in HTW:WidePants post) but as you can see I decided to have them a bit more narrow. I know that I can buy these pants almost everywhere these days but it means a lot to me that my granny made it just for me. I'm so happy to have these pants because many people told me it looks so good on me and I'm sharing that opinion too - I took them for the first time and after a minute I already had my phone in my hand and texting my granny that I'll need these in another colour ASAP! 
Here you can see the first combination - kind of classic style for me - white basic top, leather jacket and converse. 
Xx
C.

2 comments:

  1. krasny fotkyy, moc hezky se tvuj clanek cte

    mrkni ke me, na blog o modelingu http://bephmodel.blogspot.cz/

    ReplyDelete