Tuesday, 9 August 2016

OVERSIZED OFF-SHOULDER BLOUSE

Krásné ráno,
dnes jsem tu se slibovaným outfitem s off-shoulder halenkou, o které jsem Vám už mnohokrát říkala. Nechala jsem si jí ušít od své babičky, tak jako spoustu věcí které u sebe ve skříni mám. Babička žije na Moravě a tak se nevidíme každý den, takže většinou když něco takhle potřebuji tak to musíme navrhnout a předpřipravit během dne, či dvou ... S touhle halenkou to nebylo jinak, i když netušila jsem že si jí hned odvezu domů. Když jsem popsala jakou halenku bych chtěla, babička otevřela svou skříň a vytáhla halenku, kterou si ušila před několika lety a poslední rok prý už jen visela na ramínku. Byla přesná, jen o něco větší a tak jsme se dali do zmenšování. Babička jí šila s tím, že se knoflíky budou nosit dopředu, ale mě se líbily vzadu, kde dělají zajímavou aplikaci a tak jí trošku odliší od ostatních. 
Dnes jsem zvolila osvědčenou kombinaci s černými jeansy. Místo klasických šedých/černých jsem tentokrát zvolila hnědé doplňky a obula oblíbené pantofle. 
Mějte krásný týden!
Xx
C.

A beautiful morning to all of you!
Hope you all doing really well! Today I'm here with an outfit I promised you in a last post where I told you about my new oversized off-shoulder blouse. I love original pieces. Many times before I told you about my grandma who is a dressmaker - she made my prom dress, grey pants and many other things. She lives in Moravia so we see each other twice maybe three times in half of the year, usually we're going there for a weekend. Last time when we were there I told her about the blouse I'm dreaming about. After that my grandma opened her closet and pulled out a blouse, which she sewed a few years ago and she's not wearing that anymore. It was perfect! It was just a bit bigger so my grandma altered it a little bit. I love it. It's simple but still it has something - interesting ''buttons'' application on the back. Originally it was in the front of the shirt but I decided that it'll be better like this. What do you think? 
Today I made a simple combination with black jeans and this time I chose brown accessories instead of black/grey and took my favourite sandals.
Have a great week!
Xx
C.










2 comments:

  1. Krásný outfit! :) Tvůj blog se mi moc líbí, přidává se k pravidelným čtenářkám :)

    GIVEAWAYAnother Dominika

    ReplyDelete