Thursday, 8 December 2016

LONG-SLEEVE SWEATER

Krásné ráno a také krásný prosinec všem!
Vypadá to, že podzim nás definitivně opustil (že to ale trvalo!) a zima udeřila se vší parádou. Miluju tuhle část roku snad ze všeho nejvíc a proto jsem se i rozhodla udělat výjimku a jeden outfit nafotit ''v přírodě'' protože když jsem viděla jak je všechno zmrzlé, neodolala jsem.
Jelikož jsem hned po focení přejížděla do Českých Budějovic, kde jsem měla sraz s kamarády, chtěla jsem jednoduchý, pohodlný outfit ve kterém na Vánočních trzích nezmrznu. Ještě jsem měla šálu, kterou jsem si ale na focení sundala, aby vynikl svetr, který jsem si minulý týden koupila v H&M. Když jsem ho viděla na ramínku, nepřišel mi až tak zajímavý, ale dlouhé rukávy mě donutily si ho zkusit ... když jsem si ho oblékla a viděla jak parádně vypadá, měla jsem jasno. Ty dlouhé rukávy jsou skvělé ozvláštnění i jednoduchého outfitu! K němu jsem zvolila delší bílou košili, koženou bundičku a kožené kalhoty, které jsou taktéž z H&M. Zevnitř mají ''vyteplenou'' vrstvu a tak jsou na zimu parádní! Celý outfit jsem doplnila kotníčkovými botami s přezkou a šedou MK kabelkou. 
Jak se Vám tenhle outfit libí? 
Užijte si krásný týden! 
Xx
C.

Hello everyone and Happy December to all of you! 
It looks like that Autumn is definitelly over and winter is finally here! I absolutely love this weater and this part of the year! Today's shooting location isn't exactly "great" for this outfit, but when I saw this frozen nature ... I just couldn't help myself and I had to take photos there. 
Straight after this shooting I went to Czech Budweis where I met my friends and we went to Christmas markets so I wanted to have simple and warm outfit. 
I had worn a scarf  but I had put it off for these photos because I wanted to show you this sweater, Which I bought last week in H&M.  When I saw it on a hanger, it looked like ''normal uninteresting'' sweater, but the long sleeves forced me to try it . .. When I tried it, I found out how great it looks. The long sleeves are amazing and it can simply embellish a simple outfit! I combined with a long white shirt, leather jacket and leather pants, which are from H&M as well. These pants has warm ''bottom layer'' so these are great for the winter! The whole outfit I finished with ankle boots with strappes and gray MK bag.
How do you like this outfit?
Enjoy a great week!
Xx
C.

2 comments: