Monday, 20 July 2015

Casual with ZARA sweatshirt

Krásné ráno všem,
kdo si užil tenhle chladný den stejně tak jako já? Heheh ... já bych takovéhle počasí mohla mít klidně celý rok ... ano horko, ale ani mínus. Můžu říct, že počasí je jednou z věcí, na kterou se po přestěhování těším. (Když nepočítám fakt, že celé stěhování je pro mě opravdu srdeční záležitost ... pozitivní samozřejmě.) I když mě to čeká až za rok, pomalu ale jistě začínám zjišťovat, všechno potřebné, aby mě poté nic nezaskočilo.  
Každopádně zpět k outfitu. :) Tuhle ZARA mikču nosím strašně ráda, jelikož je oversize, ale není silná, takže je fajn i v létě, když už je večer chladněji. Ripped jeans myslím komentovat nemusím, stejně tak jo Superstar's. :) 
Xx
K.

Good morning,
today's outfit I was shooting last week when we had one colder day! Thanks god for that! I have to say that the weather is one of main things what is positive about my moving. I'm moving to my new home next year, but I started with planning and arranging, because it's a lot of things to do before the main moving.
Anyways, back to the outfit :) This ZARA sweathirt I wear a lot because it is oversize, but not ''heavy'', so it's great in the summer when it's colder in the evening. I think that the Ripped jeans doesn't need comment at the same as Superstars. Simply my favs. :)
xx
K.


No comments:

Post a Comment